Zimní příprava dorostu

Zahájení zimní přípravy dorostu:
neděle 15.1.2017 v 10:00 hod. (umělka)
Tréninky:
středa 17:30 – 19:00 hod. (tělocvična)
pátek 17:30 – 19:00 hod. (tělocvična)
neděle 10:00 – 11:30 hod. (umělka)
Přípravné zápasy:
2.3. 18:00 Přímětice – Předín
9.3. 18:00 Přímětice – 1.SC Znojmo U16
19.3. 12:00 Přímětice – M.Budějovice

Vánoční turnaj v malé kopané V.ročník

Vanoční turnaj v malé kopané (5+1) v sobotu 10.12.2016  09.30 na hřišti v Příměticích (sraz v 09.00)

Družstva :

Muži „A“ (Pejchal M.)
Muži „B“ (Heger J.)
Dorost (Vacek J.)
Bimbo tým (Svačina M.)
Trenéři + Fanoušci (Matoušek Z.ml..)
Seniorka (Hazucha P.)

Každé družstvo max. 11 hráčů
!!! Občerstvení zajištěno !!!

Prosím vedoucí týmů o potvrzení účasti VR.

Pozvánka na zápasy 13.kola 29.-30.10.2016

Pátek:

Tasovice – PŘÍPRAVKA 09.00 (Hřiště Tasovice)

Suchohrdly – PŘÍPRAVKA 10.00 (Hřiště Tasovice)

Sobota:

DOROST – FK Znojmo 12.15 (Holiš F.)

ÁČKO – Šaratice 14.30 (Knecht M.,Ondrouch T.,Holiš F.)

Neděle:

PŘÍPRAVKA – Únanov 09.00 (Hřiště Přímětice)

BÉČKO – Dyjákovice 10.15 (Horký J.)

Pozvánka na zápasy 12.kola 22.-23.10.2016

Sobota:

PŘÍPRAVKA – Jevišovice/Mikulovice „A“ 09.00 (Hřiště Únanov)

PŘÍPRAVKA – Jevišovice/Mikulovice „B“ 10.00 (Hřiště Únanov)

M.Krumlov – DOROST 14.30 (Šmíd J.)

Neděle:

Štítary – ŽÁCI 12.30

Suchohrdly – BÉČKO 14.30

Kunštát – ÁČKO 14.30 (Hudec M.,Pšeja S.,Kosička L.) (DFA Linhart K.)

Pozvánka na zápasy 8.kola 1.-2.10.2016

Sobota:

ŽÁCI – Mramotice/Olbramkostel 10.45 (Petrucha M.)

DOROST – Újezd/Měnín 12.45 (Petrucha M.)

ÁČKO – Slatina 15.00 (Weiss M.,Kučera J.,Petrucha M.) (DFA – Hrůza J.)

Neděle:

Blížkovice – PŘÍPRAVKA 09.00 (Hřiště Olbramkostel)

Olbramkostel/Mramotice – PŘÍPRAVKA 10.00 (Hřiště Olbramkostel)

BÉČKO – Jevišovice „B“ 10.15 (Šťáva)

Pozvánka na zápasy 7.kola 17.-18.9.2016

Sobota:

PŘÍPRAVKA – Suchohrdly 08.30 (Hřiště Přímětice)

Únanov – Tasovice 09.30 (Hřiště Přímětice)

Únanov – Suchohrdly 10.30 (Hřiště Přímětice)

PŘÍPRAVKA – Tasovice 11.30 (Hřiště Přímětice)

DOROST – Oslavany 13.15. (Holiš F.)

ÁČKO – FK Znojmo 15.30 (Kocman J.,Kotala D.,Holiš F.)

Neděle:

ŽÁCI – Štítary 14.00 (Fojtík)

BÉČKO – Havraníky 16.00 (Fojtík)