Pozvánka na zápasy 18.kola 22.-23.4. 2017

SOBOTA :

PŘÍPRAVKA – Suchohrdly „B“ 09.00 ( Hřiště Přímětice)

Únanov – Suchohrdly „A“ 09.50 ( Hřiště Přímětice)

Únanov – Suchohrdly „B“ 10.40 (Hřiště Přímětice)

PŘÍPRAVKA – Suchohrdly „A“ 11.30 (Hřiště Přímětice)

Pohořelice – DOROST 13.45 ( Špaček J.)

Žebětín – ÁČKO 16.00 ( Šmíd J.,Licek J.,Nováček R.)

Blížkovice „B“ – BÉČKO 16.00 ( Holík)

NEDĚLE :

Mramotice/Olbramkostel – ŽÁCI 13.30 ( Moravec)

Pozvánka na zápasy 16.kola 8.-9.4.2017

SOBOTA :

PŘÍPRAVKA – Olbramkostel/Mramotice 09.00

Únanov – Blížkovice 09.50

Únanov – Olbramkostel/Mramotice 10.40

PŘÍPRAVKA – Blížkovice 11.30

DOROST – Miroslav 13.15 (Vodák V.)

BÉČKO – Slup „A“ 15.30 (Vodák V.)

NEDĚLE :

ŽÁCI – Tasovice 13.00

ÁČKO – Miroslav 15.30 (Richter A.,Vodák V.,Vařacha J.),(DFA Lasovský K.),(TD Jelínek M.)

Přípravné utkání

ÁČKO – SK M.Budějovice 3:0 (1:0)

Branky: Kubíček, Vacek J.,Šrubař

Sestava : Pejchal – Šrubař, Farkaš, Piskač, Šoba – Hazucha, Papoušek,Balon M.,Vacek J. – Kubíček, Samaš P.

Střídali : Balon J.,Svačina M.,Binder,Vacek V.,Staněk

Další přípravné utkání ÁČKO – TJ Tatran Šatov  4.3.2017 20.00 (UT Jevišovice)

Tréninky od 1.3. 2017

Středa 18.00 hřiště

Pátek  17.30 hřiště

Neděle 10.00 hřiště

Vánoční turnaj v malé kopané V.ročník

Vanoční turnaj v malé kopané (5+1) v sobotu 10.12.2016  09.30 na hřišti v Příměticích (sraz v 09.00)

Družstva :

Muži „A“ (Pejchal M.)
Muži „B“ (Heger J.)
Dorost (Vacek J.)
Bimbo tým (Svačina M.)
Trenéři + Fanoušci (Matoušek Z.ml..)
Seniorka (Hazucha P.)

Každé družstvo max. 11 hráčů
!!! Občerstvení zajištěno !!!

Prosím vedoucí týmů o potvrzení účasti VR.

Pozvánka na zápasy 13.kola 29.-30.10.2016

Pátek:

Tasovice – PŘÍPRAVKA 09.00 (Hřiště Tasovice)

Suchohrdly – PŘÍPRAVKA 10.00 (Hřiště Tasovice)

Sobota:

DOROST – FK Znojmo 12.15 (Holiš F.)

ÁČKO – Šaratice 14.30 (Knecht M.,Ondrouch T.,Holiš F.)

Neděle:

PŘÍPRAVKA – Únanov 09.00 (Hřiště Přímětice)

BÉČKO – Dyjákovice 10.15 (Horký J.)

Pozvánka na zápasy 12.kola 22.-23.10.2016

Sobota:

PŘÍPRAVKA – Jevišovice/Mikulovice „A“ 09.00 (Hřiště Únanov)

PŘÍPRAVKA – Jevišovice/Mikulovice „B“ 10.00 (Hřiště Únanov)

M.Krumlov – DOROST 14.30 (Šmíd J.)

Neděle:

Štítary – ŽÁCI 12.30

Suchohrdly – BÉČKO 14.30

Kunštát – ÁČKO 14.30 (Hudec M.,Pšeja S.,Kosička L.) (DFA Linhart K.)