SOBOTA:
Žáci ml. – Vedrovice 09.00
ÁČKO – Novosedly 12.00
(Slosovatelné vstupenky)
BÉČKO – Jevišovice „B“ 15.00
NEDĚLE:
DOROST – Hustopeče 12.30 (Hřiště Mramotice)
ŽÁCI st.- Šatov 15.00
SOBOTA:
Žáci ml. – Vedrovice 09.00
ÁČKO – Novosedly 12.00
(Slosovatelné vstupenky)
BÉČKO – Jevišovice „B“ 15.00
NEDĚLE:
DOROST – Hustopeče 12.30 (Hřiště Mramotice)
ŽÁCI st.- Šatov 15.00
Pátek 4.11.2022 v 18.00
Jevišovice/Mikulovice – BÉČKO
SOBOTA:
Šatov – ŽÁCI st. 11.30
Hustopeče – DOROST 11.45
Novosedly – ÁČKO 14.00
NEDĚLE:
Vedrovice – ŽÁCI ml. 11.30
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA st. – Jevišovice/Mikulovice 09.00
PŘÍPRAVKA st. – Jevišovice/Mikulovice 10.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 10.00
ŽÁCI st. – Práče/Oleksovice 11.30
Višňové – ÁČKO 14.00
Micmanice – BÉČKO 14.00
NEDĚLE:
Višňové – ŽÁCI ml. 11.30
Starý Lískovec – DOROST 14.00
SOBOTA :
DOROST – RAFK 11.30 (Hřiště Mramotice)
ÁČKO – Střelice 12.00
BÉČKO – Oleksovice 15.00
NEDĚLE :
Únanov – PŘÍPRAVKA st. 10.00
Únanov – PŘÍPRAVKA st. 11.00
Štítary – PŘÍPRAVKA ml. 10.00
Štítary – PŘÍPRAVKA ml. 11.00
Blížkovice – ŽÁCI st. 12.30
ŽÁCI ml. – Volno
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA st. – Vrbovec/Dyjákovice 09.00
PŘÍPRAVKA st. – Vrbovec/Dyjákovice 10.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 10.00
Dobšice/Suchohrdly – ŽÁCI ml. 12.30
Střelice – DOROST 15.00
Troubsko – ÁČKO 15.00
NEDĚLE:
Dyjákovice – BÉČKO 15.00
Čtvrtek 6.10.2022 16.30
ŽÁCI st. – Vranov/Dyjí
SOBOTA:
ŽÁCI st. – Hrádek/Božice 09.00
ŽÁCI ml. – 1.SC Znojmo 10.30
Dobšice – PŘÍPRAVKA st. 10.00
Dobšice – PŘÍPRAVKA st. 11.00
ÁČKO – Újezd 12.30
BÉČKO – Tasovice „B“ 15.30
NEDĚLE:
Dobšice – PŘÍPRAVKA ml. 10.00
Dobšice – PŘÍPRAVKA ml. 11.00
DOROST – Prosiměřice/Miroslav 11.30
STŘEDA 28.9.2022
Dobšice/Suchohrdly – ŽÁCI st. 13.30
Hevlín – ŽÁCI ml. 13.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 10.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 11.00
SOBOTA:
Miroslav – ÁČKO 15.30
Štítary – BÉČKO 15.30
NEDĚLE:
Tasovice – DOROST 10.15
PŘÍPRAVKA st. – Štítary 09.00
PŘÍPRAVKA st. – Štítary 10.00
PŘÍPRAVKA ml. – Blížkovice 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – Blížkovice 10.00
Hostěradice – ŽÁCI ml. 13.00
Únanov – ŽÁCI st. 13.30
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA ml. – Štítary 09.00 hřiště Hl.Mašůvky
PŘÍPRAVKA ml. – Štítary 10.00 hřiště Hl.Mašůvky
ŽÁCI st. – Vranov nad Dyjí 11.00 hřiště Hl.Mašůvky
ŽÁCI ml. – Prosiměřice 10.30
DOROST – M.Krumlov 11.30 hřiště Mramotice
ÁČKO – Božice 13.00
BÉČKO – Pavlice 16.00
NEDĚLE:
Šatov – PŘÍPRAVKA st. 10.00
Šatov – PŘÍPRAVKA st. 11.00
Středa 14.9. 2022 16.30 ŽÁCI ml. – Tasovice
SOBOTA:
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 13.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 14.00
Mramotice – BÉČKO 15.00
Přibice – ÁČKO 16.00
Chrlice – DOROST 16.00
NEDĚLE:
Jevišovice/Mikulovice – ŽÁCI st. 13.00
Šanov – ŽÁCI ml . 14.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 14.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 15.00
PÁTEK:
BÉČKO – Valtrovice 17.00
DOROST – FK Znojmo 16.30 hřiště Mramotice
SOBOTA:
ŽÁCI ml. – Tasovice 10.00
NEDĚLE:
PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo 09.00
PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo 10:00
PŘÍPRAVKA ml. – Dobšice 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – Dobšice 10.00
ŽÁCI st. – Miroslav 11.30
ÁČKO – Rosice 16.30
SOBOTA:
Pohořelice – DOROST 13.15
FK Znojmo – ÁČKO 16.30
Dyjákovice – BÉČKO 16.30
NEDĚLE :
Blížkovice – PŘÍPRAVKA st. 10.00
Blížkovice – PŘÍPRAVKA st. 11.00
Blížkovice – PŘÍPRAVKA ml. 10.00
Blížkovice – PŘÍPRAVKA ml. 11.00
Hrádek/Božice – ŽÁCI ml. 14.00
Jaroslavice – ŽÁCI st. 14.00
SOBOTA:
ŽÁCI ml. – Vrbovec/Dyjákovice 09.30
ŽÁCI st. – Prosiměřice 11.30
ÁČKO – TUŘANY 14.00
BÉČKO – Šatov 17.00
NEDĚLE:
DOROST – Dobšice 11.30 (hřiště Mramotice)
SOBOTA:
Hevlín – BÉČKO 15.30
NEDĚLE:
Šatov – ÁČKO 17.00
Čechie/Kahan- DOROST 17.00
SOBOTA:
ÁČKO – Jevišovice/Mikulovice 14.00
BÉČKO – Chvalovice 17.00
NEDĚLE:
DORST – Křepice/Velké Němčině 11.30
ÁČKO – Pohořelice 7.8.2022 17.30