Pozvánka na zápasy 25.kola 9.-10.6.2018

NEDĚLE :

Novosedly – ÁČKO 16.30

Únanov „B“ – BÉČKO 10.15

Micmanice/Slup – ŽÁCI 14.30

Přípravka st.

Přímětice – 1.SC Znojmo 09.00 (Hřiště Přímětice)

Přímětice – Vrbovec/Dyjákovičky 10.00 (Hřiště Přímětice)

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – M.Krumlov 09.00 (Hřiště Mramotice)

Hl.Mašůvky/Přímětice – 1.SC Znojmo 10.00 (Hřiště Mramotice)

Pozvánka na zápasy 24.kola 2.-3.6.2018

SOBOTA :

ÁČKO – Slatina 16.30

ŽÁCI – Mramotice/Olbramkostel 14.30

NEDĚLE :

BÉČKO – Šatov „B“ 10.15

DOROST – FK Znojmo „B“ 13.30

Přípravka st.

Jevišovice/Mikulovice – Přímětice 09.00 (Hřiště M.Krumlov)

M.Krumlov – Přímětice 10.00 (Hřiště M.Krumlov)

Přípravka ml.

Pavlice – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Blížkovice)

Blížkovice – Hl.Mašůvky/Přímětice 11.00 (Hřiště Blížkovice)

Pozvánka na zápasy 23.kola 26.-27.5.2018

SOBOTA :

Zastávka – ÁČKO 16.30

Hostěradice – DOROST 16.30

NEDĚLE :

Křepice – BÉČKO 16.30

Štítary – ŽÁCI 14.30

Přípravka st.

Přímětice – Tasovice 09.00 (Hřiště Přímětice)

Přímětice – Hrádek 10.00 (Hřiště Přímětice)

Přímětice – Suchohrdly 11.00 (Hřiště Přímětice)

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – Vrbovec/Dyjákovičky 09.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Jaroslavice 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Pozvánka na zápasy 22.kola 19.-20.5.2018

SOBOTA :

ÁČKO – Kuřim 16.30

ŽÁCI – Šatov 14.30

Přípravka ml.

Tasovice – Hl.Mašůvky/Přímětice 09.00 (Hřiště Tasovice)

Šanov – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Tasovice)

NEDĚLE :

BÉČKO – Dyjákovice 10.15

DOROST – Štítary 13.30

Přípravka st.

Hrušovany – Přímětice 09.00 (Hřiště Hrušovany)

Šanov – Přímětice 10.00 (Hřiště Hrušovany)

Pozvánka na zápasy 21.kola 12.-13.5.2018

SOBOTA :

Dyje – BÉČKO 10.15

Jevišovice/Mikulovice – ŽÁCI 14.00

NEDĚLE :

Líšeň „B“ – ÁČKO 14.15

FK Znojmo „B“ – DOROST 14:15

Přípravka st.

Přímětice – Dobšice 09.00 (Hřiště Suchohrdly)

Přímětice – FK Znojmo 10.00 (Hřiště Suchohrdly)

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – FK Znojmo žlutá 09.00 (Hřiště Mramotice)

Hl.Mašůvky/Přímětice – FK Znojmo bílá 10.00 (Hřiště Mramotice)

Mramotice/Olbramkostel – Hl.Mašůvky/Přímětice 11.00 (Hřiště Mramotice)

Pozvánka na zápasy 20. kola 5.-6.5. 2018

SOBOTA :

ÁČKO – Kunštát 16.30

ŽÁCI – Micmanice/Slup 14.30

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – M.Krumlov 09.00 (Hřiště Přímětice)

Hl.Mašůvky/Přímětice – 1.SC Znojmo 10.00 (Hřiště Přímětice)

NEDĚLE :

BÉČKO – Jevišovice „B“ 10.15

DOROST – Hostěradice 13.30

Přípravka st.

1.SC Znojmo – Přímětice 09.00 (Hřiště 1.SC Znojmo)

Vrbovec/Dyjákovičky – Přímětice 10.00 (Hřiště 1.SC Znojmo)

Pozvánka na zápasy 19.kola 28.-29.4. a dohrávky 14.kola 1.5.2018

SOBOTA :

Mramotice/Olbramkostel – ŽÁCI 14.00

Start Brno – ÁČKO 16.00 (Odjezd autobusu 14.15)

NEDĚLE :

Blížkovice „B“ – BÉČKO 16.00

Štítary – DOROST 10.15

Přípravka st.

Přímětice – Jevišovice/Mikulovice 09.00 (Hřiště Přímětice)

Přímětice – M.Krumlov 10.00 (Hřiště Přímětice)

Přípravka ml.

Blížkovice – Hl.Mašůvky/ Přímětice 10.00 (Hřiště Blížkovice)

Pavlice – Hl.Mašůvky/Přímětice 11.00 (Hřiště Blížkovice)

ÚTERÝ 1.5.2018 – dohrávka :

BÉČKO – Štítary 10.15

ÁČKO – Rajhradice 16.30

 

Pozvánka na zápasy 18.kola 21.-22.4.2018

SOBOTA :

DOROST – FK Znojmo „B“ 13.00

ÁČKO – FK Znojmo 16.00
NEDĚLE :

BÉČKO – Slup 10.15

ŽÁCI – Štítary 13.00

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – Jaroslavice 09.00 (Hřiště Mramotice)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Vrbovec/Dyjákovičky 10.00 (Hřiště Mramotice)

Přípravka st.

Tasovice – Přímětice 09.00 (Hřiště Hrádek)

Hrádek – Přímětice 10.00 (Hřiště Hrádek)

Pozvánka na zápasy 17.kola 14.-15.4.2018

SOBOTA :

Šatov – ŽÁCI 13.30

Štítary – DOROST 15.30

NEDĚLE :

Přípravka ml.

Šanov – Hl.Mašůvky/Přímětice 09.00 (Hřiště Šanov)

Tasovice – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Šanov)

Přípravka st.

Přímětice – Hrušovany 09.00 (Hřiště Suchohrdly)

Přímětice – Šanov 10.00 (Hřiště Suchohrdly)

Suchohrdly – Přímětice 11.00 (Hřiště Suchohrdly)

Šlapanice – ÁČKO 15.30

Mramotice – BÉČKO 15.30