Pozvánka na zápasy 12.kola 20.-21.10.2018

SOBOTA:

ŽÁCI – Suchohrdly 12.00

ÁČKO – Novosedly 14.30

NEDĚLE:

BÉČKO – Únanov „B“ 10.15

Přípravka st.

Přímětice/Hl.Mašůvky – Blížkovice 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Přímětice/Hl.Mašůvky – Blížkovice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – Suchohrdly u Miroslavi 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Suchohrdly u Miroslavi 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Dobšice – DOROST 12.00

Pozvánka na zápasy 11.kola 13.-14.10.2018

Středa 10.10. 16.30  ŽÁCI – Štítary  – odložené utkání

Přípravka ml.

Čtvrtek 11.10. 16.00 Hl.Mašůvky/Přímětice – M.Krumlov – odložené utkání

Čtvrtek 11.10. 17.00 Hl.Mašůvky/Přímětice – M.Krumlov – odložené utkání

Pátek 12.10. 16.00 DOROST – Únanov

SOBOTA:

Přípravka ml.

Mramotice/Olbramkostel – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Mramotice)

Mramotice/Olbramkostel – Hl.Mašůvky/Přímětice 11.00 (Hřiště Mramotice)

Jevišovice – ŽÁCI 12.00

Slovan Brno – ÁČKO 15.00

NEDĚLE:

Vrbovec/Dyjákovičky – BÉČKO 15.00

Pozvánka na zápasy 10.kola 6.-7.10.2018

SOBOTA:

Přípravka st.

Přímětice/Hl.Mašůvky – Jevišovice 10.00  (Hřiště Přímětice)

Přímětice/Hl.Mašůvky – Jevišovice 11.00 (Hřiště Přímětice)

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – M.Krumlov 10.00 (Hřiště Přímětice)

Hl.Mašůvky/Přímětice – M.Krumlov 11.00 (Hřiště Přímětice)

ÁČKO – Rajhradice 15.00

NEDĚLE:

BÉČKO – Chvalovice 10.15

Pozvánka na zápasy 9.kola 29.-30.9.2018

SOBOTA:

Přípravka st.

FK Znojmo oranžová – Přímětice/Hl.Mašůvky  10.00 (Hřiště Oblekovice)

FK Znojmo oranžová – Přímětice/Hl.Mašůvky 11.00 (Hřiště Oblekovice)

Slatina – ÁČKO 15.00

Štítary – BÉČKO 15.00

NEDĚLE:

DOROST – Dobšice 13.00

Mramotice/Olbramkostel – ŽÁCI 14.00

Pozvánka na zápasy 8.kola 22.-23.9.2018

STŘEDA 19.9. 2018 – dohrávka

Žebětín – ÁČKO 16.30

SOBOTA:

Přípravka st.

Přímětice – FK Znojmo modrá 10.00 (Hřiště Přímětice)

Přímětice – FK Znojmo modrá 11.00 (Hřiště Přímětice)

ŽÁCI – Štítary 13.00

Únanov – DOROST 13.00

ÁČKO – Dobšice 15.30

NEDĚLE:

BÉČKO – Břežany 10.15

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – Šanov 10.00 (Hřiště Šanov)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Šanov 11.00 (Hřiště Šanov)

Pozvánka na zápasy 7.kola 15.-16.9.2018

SOBOTA:

Olbramovice – DOROST 16.00

NEDĚLE:

Přípravka st.

Přímětice/Hl.Mašůvky – Pavlice 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Přímětice/Hl.Mašůvky – Pavlice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Přípravka ml.

Hl.Mašůvky/Přímětice – Hrádek 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Hrádek 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Suchohrdly – ŽÁCI 14.00

Šatov „B“ – BÉČKO 16.00

Kunštát – ÁČKO 16.00

 

Pozvánka na zápasy 6.kola 8.-9.9.2018

SOBOTA:

ŽÁCI – Jevišovice 14.00

ÁČKO – RAFK  16.30

NEDĚLE:

BÉČKO – Blížkovice „B“ 10.15

Přípravka st.

Štítary – Přímětice/Hl.Mašůvky 10.00

Štítary – Přímětice/Hl.Mašůvky 11.00

Přípravka ml.

1.SC Znojmo – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00

1.SC Znojmo – Hl.Mašůvky/Přímětice 11.00

DOROST – Jaroslavice 13.00