Pozvánka na vánoční turnaj v malé kopané 23.12.2017

Vánoční turnaj v malé kopané (5+1) v sobotu 23.12.2017 v 09.00 na hřišti v Příměticích (sraz v 08.30) za účasti týmů:

Přímětice „A“ ( Šrubař P.)

Přímětice „B“ (Heger J.)

Bimbo tým (Virgl P.)

Fanoušci (Matoušek Z.)

Seniorka (Vlk J.)

Rono tým (Papoušek A.)

Dorost (Kselik T.)

Každý tým max. 11 hráčů.

Občerstvení zajištěno.

 

Pozvánka na zimní turnaj v malé kopané – memoriál Pepi Běhala

TJ Sokol Přímětice pořádá v sobotu  16.12. v 09.00 na UT v Příměticích zimní turnaj v malé kopané – memoriál Pepi Běhala za účasti týmů:

Přímětice „A“

Přímětice „B“

Slup

Valtrovice

Seniorka

Běhalovi

Sraz týmů v 08.30, občerstvení zajištěno.

Srdečně Vás zveme na fotbalový turnaj.

Pozvánka na zápasy 13.kola 28.-29.10.2017

SOBOTA :

PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo oran. 10.00

PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo modr. 11.00

DOROST – Božice 14.15

NEDĚLE :

Přípravka ml.:

Hl.Mašůvky/Přímětice – FK Znojmo žlutá 10.00

Hl.Mašůvky/Přímětice – FK Znojmo bílá 11.00

Suchohrdly – ŽÁCI 11.00

Vrbovec/Dyjákovičky – BÉČKO 14.00

Dobšice – ÁČKO 14.00

Pozvánka na zápasy 12.kola 21.-22.10.2017

SOBOTA :

Přípravka ml.:

Hl.Mašůvky/Přímětice – M.Krumlov 09.00 (Hřiště Mramotice)

Hl.Mašůvky/Přímětice – 1.SC Znojmo 10.00 (Hřiště Mramotice)

Únanov – DOROST 12.00

ŽÁCI – Dobšice 12.30

ÁČKO – Novosedly 14.30

NEDĚLE :

PŘÍPRAVKA st. – 1.SCZnojmo 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky.)

PŘÍPRAVKA st. – Olbramkostel/Mramotice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

BÉČKO – Únanov „B“ 10.15

Pozvánka na zápasy 11.kola 14.-15.10.2017

SOBOTA :

Přípravka ml.:

Pavlice – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Blížkovice)

Blížkovice – Hl.Mašůvky/Přímětice 11.00 (Hřiště Blížkovice)

Štítary – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Jevišovice)

Jevišovice/Mikulovice – PŘÍPRAVKA st. 11.00 (Hřiště Jevišovice)

DOROST – Jaroslavice/Micmanice 14.15

Tasovice – ŽÁCI 15.00

Slatina – ÁČKO 15.00

NEDĚLE :

Šatov „B“ – BÉČKO 15.00

Pozvánka na zápasy 10. kola 7.-8.10.2017

SOBOTA :

Božice – DOROST 12.30

ŽÁCI – Micmanice/Slup 13.00

ÁČKO – Zastávka 15.00

NEDĚLE :

PŘÍPRAVKA st. – Micmanice/Slup 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

PŘÍPRAVKA st. – Dobšice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Přípravka ml.:

Hl.Mašůvky/Přímětice – Vrbovec/Dyjákovičky 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Jaroslavice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

BÉČKO – Křepice 10.15

Pozvánka na zápasy 9.kola 30.9.-1.10.2017

26.9.  17.00  PŘÍPRAVKA – Hl.Mašůvky

28.9.  11.00 Kunštát – ÁČKO

29.9. 16.30 Dobšice – ŽÁCI

SOBOTA :

Přípravka ml.:

Šanov – Hl.Mašůvky/Přímětice 09.00 (Hřiště Tasovice)

Tasovice – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Tasovice)

Šatov – PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Šatov)

Vrbovec/Dyjákovičky – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Šatov)

DOROST – Únanov 14.15

Kuřim – ÁČKO 15.00

NEDĚLE :

Šatov – ŽÁCI 13.00

DYJÁKOVICE – BÉČKO 15.00

Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek na hřišti v Příměticích

Přiveďte svého malého fotbalistku nebo fotbalistu do našeho fotbalového klubu. Hledáme nové hvězdičky, možná budoucí reprezentanty.

Nábor pro hráče 5 – 15 let, kterých se pod záštitou FAČR ujmou trenéři TJ Sokol Přímětice. Hráči si mohou na různých stanovištích vyzkoušet či zlepšit své fotbalové dovednosti.

Hostem náboru bude odchovanec Přímětic a aktuálně hráč 1. SC Znojmo DAN ODEHNAL!

Datum konání 26.9. od 16:00 na fotbalovém hřišti v Příměticích (vedle školy).

Facebook událost – odkaz

Pozvánka na zápasy 8.kola 23.-24.9.2017

SOBOTA :

Jaroslavice/Micmanice – DOROST 13.00

ŽÁCI – Suchohrdly 13.30

ÁČKO – Líšeň „B“ 15.30

NEDĚLE

BÉČKO – Dyje 10.15

FK Znojmo ornž. – PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Oblekovice)

FK Znojmo modr. – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Oblekovice)

Přípravka ml.:

FK Znojmo bílá – Hl.Mašůvky/Přímětice 13.00 (Hřiště Oblekovice)

FK Znojmo žlutá . Hl.Mašůvky/Přímětice 14.00 (Hřiště Oblekovice)

 

 

Pozvánka na zápasy 7.kola 16.-17.9.2017

SOBOTA :

Přípravka ml.:

M.Krumlov – Hl.Mašůvky/Přímětice 09.00 (Hřiště M.Krumlov)

1.SC Znojmo – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště M.Krumlov)

FK Znojmo „B“ – DOROST 15.30

NEDĚLE :

Olbramkostel/Mramotice – PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Olbramkostel)

1.SC Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Olbramkostel)

Dobšice – ŽÁCI 13.30

FK Kunštát – ÁČKO 15.30

Jevišovice „B“ – BÉČKO 15.30

Pozvánka na zápasy 5.kola 2.-3.9.2017

SOBOTA :

FK Znojmo – ÁČKO 10.15

PŘÍPRAVKA ml.

Jaroslavice – Hl.Mašůvky/Přímětice 09.00 (Hřiště Jaroslavice)

Vrbovec/Dyjákovičky – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Jaroslavice)

Micmanice/Slup – ŽÁCI 14.00 (Hřiště Micmanice)

Hostěradice – DOROST 16.00

NEDĚLE :

Micmanice – PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Micmanice)

Dobšice – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Micmanice)

Slup – BÉČKO 16.00

Pozvánka na zápasy 4.kola 26.-27.8.2017

SOBOTA :

ŽÁCI – Šatov 12.00

DOROST – Tasovice/Hrádek 14.15

ÁČKO – Šlapanice 16.30

NEDĚLE :

BÉČKO – Mramotice 10.15

PŘÍPRAVKA st. – Šatov 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

PŘÍPRAVKA st. – Vrbovec/Dyjákovičky 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

PŘÍPRAVKA ml.:

Hl.Mašůvky/Přímětice – Šanov 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Tasovice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)