Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek na hřišti v Příměticích

Přiveďte svého malého fotbalistku nebo fotbalistu do našeho fotbalového klubu. Hledáme nové hvězdičky, možná budoucí reprezentanty.

Nábor pro hráče 5 – 15 let, kterých se pod záštitou FAČR ujmou trenéři TJ Sokol Přímětice. Hráči si mohou na různých stanovištích vyzkoušet či zlepšit své fotbalové dovednosti.

Hostem náboru bude odchovanec Přímětic a aktuálně hráč 1. SC Znojmo DAN ODEHNAL!

Datum konání 26.9. od 16:00 na fotbalovém hřišti v Příměticích (vedle školy).

Facebook událost – odkaz

Pozvánka na zápasy 8.kola 23.-24.9.2017

SOBOTA :

Jaroslavice/Micmanice – DOROST 13.00

ŽÁCI – Suchohrdly 13.30

ÁČKO – Líšeň „B“ 15.30

NEDĚLE

BÉČKO – Dyje 10.15

FK Znojmo ornž. – PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Oblekovice)

FK Znojmo modr. – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Oblekovice)

Přípravka ml.:

FK Znojmo bílá – Hl.Mašůvky/Přímětice 13.00 (Hřiště Oblekovice)

FK Znojmo žlutá . Hl.Mašůvky/Přímětice 14.00 (Hřiště Oblekovice)

 

 

Pozvánka na zápasy 7.kola 16.-17.9.2017

SOBOTA :

Přípravka ml.:

M.Krumlov – Hl.Mašůvky/Přímětice 09.00 (Hřiště M.Krumlov)

1.SC Znojmo – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště M.Krumlov)

FK Znojmo „B“ – DOROST 15.30

NEDĚLE :

Olbramkostel/Mramotice – PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Olbramkostel)

1.SC Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Olbramkostel)

Dobšice – ŽÁCI 13.30

FK Kunštát – ÁČKO 15.30

Jevišovice „B“ – BÉČKO 15.30

Pozvánka na zápasy 5.kola 2.-3.9.2017

SOBOTA :

FK Znojmo – ÁČKO 10.15

PŘÍPRAVKA ml.

Jaroslavice – Hl.Mašůvky/Přímětice 09.00 (Hřiště Jaroslavice)

Vrbovec/Dyjákovičky – Hl.Mašůvky/Přímětice 10.00 (Hřiště Jaroslavice)

Micmanice/Slup – ŽÁCI 14.00 (Hřiště Micmanice)

Hostěradice – DOROST 16.00

NEDĚLE :

Micmanice – PŘÍPRAVKA st. 09.00 (Hřiště Micmanice)

Dobšice – PŘÍPRAVKA st. 10.00 (Hřiště Micmanice)

Slup – BÉČKO 16.00

Pozvánka na zápasy 4.kola 26.-27.8.2017

SOBOTA :

ŽÁCI – Šatov 12.00

DOROST – Tasovice/Hrádek 14.15

ÁČKO – Šlapanice 16.30

NEDĚLE :

BÉČKO – Mramotice 10.15

PŘÍPRAVKA st. – Šatov 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

PŘÍPRAVKA st. – Vrbovec/Dyjákovičky 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

PŘÍPRAVKA ml.:

Hl.Mašůvky/Přímětice – Šanov 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)

Hl.Mašůvky/Přímětice – Tasovice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)